Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. 600 21 22 71

Rodzaje kursów

/Rodzaje kursów
Rodzaje kursów2018-08-23T14:10:39+00:00

Rodzaje kursów

Kursy treningu pamięci i koncentracji uwagi pierwsze efekty, widoczne na zewnątrz, przynoszą już po 3 miesiącach.

Sama obecność dziecka na zajęciach nie jest gwarancją powodzenia, niezbędne jest zaangażowanie i rzetelne wykonywanie ćwiczeń pod okiem Trenera. Dzieci uwielbiają nasze kursy. Trening pamięci SPW to współzawodnictwo i droga do sukcesu. Szczególną satysfakcję odnoszą uczniowie, którzy osiągali wyniki w nauce przeciętne lub poniżej przeciętnej.Po naszym treningu ich postępy w nauce są szczególnie widoczne. Uczniowie wybitni dalej są wybitni. Co prawda po naszym kursie mają więcej wolnego czasu dla siebie, ale ich oceny dalej pozostają na niezmienionym, wysokim poziomie, więc efekt kursy jest dla osób z zewnątrz trudniejszy do zmierzenia.Nasze kursy rozbudzają pasję do nauki, pojmowanej dużo szerzej niż tylko obowiązek szkolny, stają się źródłem inspiracji do nowych odkryć. Szkoła przestaje być problemem, staje się miejscem, w którym odnosi się sukcesy i można się wykazać.

Grupy dobierane są wiekowo:
– grupa I – III Szkoła Podstawowa
– grupa IV – VI Szkoła Podstawowa
– gimnazjum
– liceum

Kurs podstawowy liczy minimalnie 96 godzin tj. dwa semestry. Rozpoczyna się jesienią (wrzesień, październik) i kończy się pod koniec roku szkolnego. Zajęcia odbywają się zgodnie z kalendarium szkolnym, dwa razy w tygodniu.

Kurs wstępny przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają trening pamięci i koncentracji uwagi w II semestrze roku szkolnego. Trwa min. 48 godzin. Jest to za mało, żeby odbyć pełny cykl treningowy, dlatego uczestnicy kursu wstępnego kontynuują zajęcia po wakacjach przez II semestry.

Kurs zaawansowany przeznaczony jest dla osób, które w przeszłości ukończyły kurs treningu pamięci i koncentracji uwagi metodą SPW. Liczy minimalnie 96 godzin i trwa 2 semestry roku szkolnego.

Wszystkie powyższe kursy odbywają się dwa razy tygodniowo.

 

Grupy dla dzieci mających szczególne problemy z nauką

Posiadamy dodatkowe kwalifikacje do pracy z dziećmi mającymi problemy z nauką (zespół nadpobudliwości, dysleksja i inne). Metoda SPW odnosi dobry skutek terapeutyczny dla dzieci z pogranicza upośledzenia oraz opóźnionych w rozwoju. Należy jednak zaznaczyć, że tempo pracy w takich grupach jest zupełnie inne, a na efekty trzeba czekać znacznie dłużej.


dr Małgorzta Burzyńska

Autoryzowany Trener SPW

malgorzata.burzynska@spw.pl

600 21 22 71